Зголемени квоти за натпреварот Копенхаген – Рандерс

Денес од 19:00 ќе се изигра финалниот натпревар за квалификации во конференциската лига каде што ќе се сретнат екипите на Копенхаген и Рандерс.

Копенхаген во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека Рандерс во истиот временски период оствари две победи, едно реми и два порази.

На овој натпревар екипата на Копенхаген влегува како фаворит, но тоа не значи дека Рандерс ќе се предадат лесно.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Оскарсон да постигне прв погодок коефициент 5 зголемен на 5.50
  • Копенхаген да победи во двете полувремиња коефициент 3.40 зголемен на 3.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*