Специјал тикет за натпреварот Ст. Патрик – Галвеј

Денес ќе се изигра нова рунда во ирската Премиер лига, а во еден од понудените дуели ќе се сретнат екипите на Ст. Патрик и Галвеј.

Ст. Патрик попуштија во последно време и се наоѓаат на 7-та позиција, а во последните пет натпревари запишаа две реми и три порази. Галвеј пак е на 4-то место и во последните пет дуели немаат пораз, поточно остварија три победи и две реми.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*