Зголемени квоти за натпреварот Ст. Етиен – Мец

Денес од 20:30 во рамките на финалето за од плејофот за Франција 1 се сретнуваат екипите на Ст. Етиен и Мец.

Ст. Етиен во последните пет натпревари запишаа две победи, две реми и еден пораз, додека Мец пак оствари само една победа и четири последователни порази.

Овој натпревар е од големо значење за двете екипи бидејќи влогот е франуцската прва лига, па и двете екипи се со такви амбиции.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент 3.40 зголемен на 3.60
  • 1-2 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*