Фантастична можност во Bet365 за Ролан Гарос

Веќе во тек е тенискиот турнир во Париз познат под името Ролан Гарос, па љубителите на обложувањето на тенис уживаат максимално во овој период.

Овој пат ние ќе ви ја претставиме понудата од Bet365, која е наменета за сите корисници кои ќе изиграат тикет кај нив.

Станува збор за тоа колку повеќе натпревари ќе изиграте, толку повеќе добивката ќе ви се зголеми.

Имено, вредноста на бонусот изнесува во зависност од тоа колку дуели имате изиграно на тикетот до максимални 70%.

Оваа понуда важи за тикети изиграни пред да започнат натпревари и се однесува на победник на мечот, победник на сетот и сет облози за сингл и дабл натпревари.

Бонусот се додава по следниот редослед:

 • 2 натпревари – 5% бонус
 • 3 натпревари – 10% бонус
 • 4 натпревари – 15% бонус
 • 5 натпревари – 20% бонус
 • 6 натпревари – 25% бонус
 • 7 натпревари – 30% бонус
 • 8 натпревари – 35% бонус
 • 9 натпревари – 40% бонус
 • 10 натпревари – 45% бонус
 • 11 натпревари – 50% бонус
 • 12 натпревари – 55% бонус
 • 13 натпревари – 60% бонус
 • 14 и повеќе натпревари – 70% бонус

Услови и правила за користење

 • Бонусот е наменет за сите нови и постоечки корисници
 • Максималната цифра на бонус кој може да го добиете е 100.000 евра
 • Оваа промоција е наменета за сите Грен Слем турнири, АТП, WTA, Дејвис Куп и Кинг Куп
 • Облогот направен со бесплатни средства обложување не е квалификуван за оваа промоција

Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на Bet365.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*