Зголемени квоти за натпреварот Олимпијакос – Фиорентина

Денес во Атина се игра финалето од конференциската лига каде што ќе се сретнат екипите на Олимпијакос и Фиорентина.

Олимпијакос започна во Лига Европа и беше дел од групата А, но заврши на третата позиција и мораше да се преселат во нокаут фазата од конференциската лига, па после тоа запишаа доста импресивни резултати.

Фиорентина пак започна во конференциската лига и тука и остана бидејќи ја освоија првата позиција во групата Ф од ова натпреварување.

Како и да е, овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар бидејќи влогот е огромен.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Гонзалес да постигне гол со глава коефициент 15 зголемен на 17
  • Ел Каби да биде прв стрелец коефициент 6.50 зголемен на 7.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*