Специјал тикет за натпреварот Олимпијакос – Фиорентина

Денес понудата е релативно слаба, а главниот натпревар се игра во Атина во рамките на финалето од конференциската лига помеѓу Олимпијакос и Фиорентина.

Овие две екипи силно посакуваат да го освојат пехарот во ова натпреварување, а искрено поради тоа ние и немаме фаворит.

Во секој случај очекуваме да гледаме интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 2.5 погодоци на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*