Зголемени квоти за натпреварот Пенарол – Росарио

Вечер точно на полноќ во рамките на 6-то коло од Копа Либертадорес ќе се сретнат екипите на Пенарол и Росарио.

Пенарол е на 2-то место со вкупно освоени 9 бода и учинок од 3 победи, 0 реми 2 порази, додека Росарио е на 3-то место со 7 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 1 реми и 2 порази.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а по тој повод, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-0 точен резултат коефициент 8.50 зголемен на 9.50
  • Агустин Модика  да постигне прв погодок коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*