Зголемени квоти за натпреварот Фортуна Дизелдорф – Бохум

Денес од 20:30 ќе имаме можност да го погледнеме реванш натпреварот од баражот за Бундеслигата.

Пред неколку дена се изигра првиот натпревар и Фортуна Дизелдорф стекна одлична предност и сега на овој дуел влегува со 3 гола предност, па Бохум скоро и да се елиминирани од елитата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Хофман да постигне гол со глава коефициент 10 зголемен на 11
  • 2-0 точен резултат коефициент 12 зголемен на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*