Зголемени квоти за натпреварот Бохум – Фортуна Дизелдорф

Денес од 20:30 е закажан првиот натпревар од баражот за Бундеслига каде што ќе се сретнат Бохум и Фортуна Дизелдорф.

Бохум ќе се обиде да го зачува статусот на прволигаш преку овој плејоф натпревар бидејќи завршија на 16-то место во германската елитна Бундеслига, а Дизелдорф ја имаше третата позиција од Цвајт.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а по тој повод, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Хофман прв да постигне погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.00
  • 1-2 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*