Специјал тикет за натпреварот Аталанта – Леверкузен

Денес од 21:00 во рамките на финалето од Лига Европа кое ќе се изигра во Даблин ќе се сретнат екипите на Аталанта и Баер Леверкузен.

Домаќините сосема заслужено се наоѓаат во овој дел од Лига Европа бидејќи ги видовме во фантастични изданија, а за гостите важи буквално истото, па можеби се и во многу подобра форма.

Сепак мотивот е огромен и очекуваме да гледаме интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе картони да добија тимот на Аталанта

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*