Кешбек во вредност од 20% во обложувалницата на Mozzart

Mozzart обложувалницата има амбиции да стане една од подобрите онлајн обложувалници на интернет просторот.

Тие секојдневно ни претставуваат нови промоции како за новите, така и за постоечките коринсици.

Овој пат нудат кешбек од 20% за сите што ќе направат депозит и облог во сабота и недела.

Се што треба да направите е да изиграте најмалку три натпревари со поединечна квота од 1.35 и ако вашиот тикет не е добитен ќе си добиете 20% повраток на средствата.

Доколку се уште немате сметка во Mozzart, тоа може да го направите ТУКА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*