Специјал тикет за натпреварот Родез – Париз

Денес од 20:30 ќе се изигра натпревар од ¼ финалето на плејофот од француската Лига 1 каде што ќе се сретнат екипите на Родез и Париз.

Родез во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

На овој натпревар двете екипи имаат голем мотив, па веруваме дека ќе гледаме возбудлив и неизвесен дуел.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*