Зголемени квоти за натпреварот Болоња – Јувентус

Денес од 20:45 се игра последниот натпревар во италијанската Серија А за оваа рунда, а во него ќе се сретнат екипите на Болоња и Јувентус.

Болоња оваа година е едно од најпријатните изненадувања во Серија А и следната сезона ќе ги гледаме во  Лигата на шампиони. Јувентус има ист број бодови колку и денешниот противник и се наоѓа на 4-то место.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12
  • Одегард да постигне прв погодок коефициент 7.50 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*