Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.05.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од босанската WWIN лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Слога Добој и Широки Брег. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа и четири порази, додека гостите во истиот временски период остварија една победа и четири порази.

Слога Добој – Широки Брег – 2 @ 2.98 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Широки Брег беше 3.82, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 2.98 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*