Специјал тикет за натпреварот Арсенал – Евертон

Денес од 17:00 се игра претпоследното коло во англиската Премиер Лига, а во еден од понудените натпревари ќе се сретнат екипите на Арсенал и Евертон.

Овде имаме дуел на две екипи кои се во фантастична форма и кои ќе играат 90 минути без да се предадат.

Арсенал има мотив за титула, додека Евертон пак игра само за престиж и не може да оствари никаков успех, освен навремен опстанок.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*