Зголемени квоти за натпреварот Фиорентина – Наполи

Денес имаме еден натпревар од италијанската Серија А и во 20:45 ќе се сретнат екипите на Фиорентина и Наполи.

Фиорентина во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Наполи е во многу лоша форма и во истиот временски период оствари три реми и два порази.

Во однос на табелата, Фиорентина има 53 бода и еден натпревар помалку, додека Наполи има досега освоено 51 бод.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12
  • Николас Гонзалес да постигне прв погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*