Зголемени квоти за натпреварот Алмериа – Барселона

Овде имаме натпревар од вонредното коло во шпанската Ла Лига каде што ќе се сретнат екипите на Алмериа и Барселона.

Овој натпревар нема некоја посебна тежина бидејќи Алмериа е веќе елиминирана и следната сезона ќе играат во Сегунда. Барса од друга страна е на второто место и максимално тие можат да бидат само на таа позиција.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-3 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Рафиња да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 6.50 зголемен на 7.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*