Зголемени квоти за натпреварот Ница – ПСЖ

Денес во рамките на француската Лига 1 се игра заостанат натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Ница и ПСЖ.

Во моментов Ница има огромна потреба за да ги земат трите бода на овој натпревар бидејќи со тоа ќе влезат во игра за пласман во Лигата на шампионите, а во спротивно ќе мора да се задоволат со Лига Европа. Од друга страна ПСЖ нема никаква потреба од бодови и тие се веќе новите шампиони во Франција.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Мбапе да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17
  • Мбапе да постигне гол со глава коефициент 23 зголемен на 26

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*