Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.05.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Ла Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 22:00 се сретнуваат екипите на Селта и Атлетик Билбао. Домаќините се на 17-та позиција со 34 освоени бода и учинок од 8 победи, 10 реми 17 порази, додека гостите се на 5-то место со 62 бода и тоа ќе им биде финална позиција до крајот на сезоната.

Селта Виго – Атлетик Билбао – 1 @ 2.55 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Селта Виго беше 3.30, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 2.55 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*