Зголемени квоти за натпреварот Барселона – Реал Сосиедад

Денес од 21:00 во рамките на Ла Лига се сретнуваат екипите на Барселона и Реал Сосиедад.

Барселона ја препушти титулата на Реал Мадрид и максимум што можат да направат е да стигнат до втората позиција на табелата, додека Сосиедад е на 7-то место со 54 бода и учинок од 14 победи, 12 реми и 8 порази и се бори за пласман во Лига Европа.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15
  • Левандовски прв да постигне погодок коефициент 4.75 зголемен на 5.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*