Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Денес по традиција ќе ви ги претставиме најинтересните тикети од изминатото коло во форма на малери и махери.

Малер 1

Вистинска штета. Иако Лион победи на натпреварот, овој играч типувал и дека ќе биде ГГ, но за жал тој дуел заврши со минимална победа за гостите. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 2

Овде имаме тикет каде што виновник е тимот на Рома. Тие за жал беа поразени од Аталанта, па овој играч не го усреќија со 10.000 денари.

Махер 1

Браво мајсторе. Четири натпревари типувани на тимови во прво полувреме. За среќа погодени се сите и овој играч со уплата од 50 денари си доби нешто повеќе од 500 евра. Браво!

Махер 2

Овде имаме мајстор во живо во oнлајн обложувалница на Mozzart.. Типувал дека ќе се случи пресврт на два натпревари и за среќа ги погоди двата, па со уплата од 25 евра си доби околу 356 евра. За убаво да се трошат1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*