Специјал тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Арсенал

Денес од 17:30 во рамките на англиската Премиер лига ќе имаме можност да погледнеме еден интересен натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Манчестер Јунајтед и Арсенал.

Манчестер во последните пет натпревари запиша една победа, три реми и еден пораз, а и општиот впечаток е дека овој тим требаше да покаже повеќе во оваа сезона. Арсенал од друга страна е се уште во игра за титула, но тоа нема да биде воопшто лесна мисија со оглед на тоа што Манчестер Сити има еден натпревар помалку.

Ние за вас решивме да ви спремиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*