Зголемени квоти за натпреварот Фросиноне – Интер

Денес новото коло во италијанската Серија А започнува со натпреварот помеѓу Фросиноне и Интер.

Фросиноне е на 16-та позиција на табелата и зад себе има 7 победи, 11 реми и 17 порази, додека Интер е лидер со 89 бода кои ги имаат освоено преку 28 победи, 5 реми и 2 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 0-2 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10
  • 1/1 коефициент 7.50 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*