Специјал тикет за натпреварот Олимпијакос – Астон Вила

Денес ќе го дознаеме и вториот финалист од рамките на конференциската лига, а во тој дуел ќе се сретнат екипите на Олимпијакос и Астон Вила.

На големо изненадување, Олимпијакос во првиот натпревар запиша победа од 4-2 против Астон Вила и сега на овој дуел влегуваат со предност од два погодоци.

Сепак тоа не значи дека Англичаните ќе се предадат, па очекуваме еден интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент 6.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 погодоци
  • Повеќе од 9.5 удари во рамките на голот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*