Зголемени квоти за натпреварот Клуб Бриж – Фиорентина

Денес од 18:45 ќе се изигра еден ½ финален натпревар од конференциската лига каде што ќе се сретнат екипите на Клуб Бриж и Фиорентина.

Во првиот натпревар гледавме многу голови и со предност се стекнаа Италијанците, па Клуб Бриж мора на овој дуел да влезат поагресивно ако сакаат да продолжат до финале.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9.00 зголемен на 9.50
  • Белоти да постигне прв погодок коефициент 7.00 зголемен на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*