Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Баерн Минхен

Денес од 21:00 ќе имаме можност да го гледаме вториот полуфинален натпревар од најелитното фудбалско натпреварување каде што во Мадрид ќе се сретнат екипите на Реал Мадрид и Баерн Минхен.

Реал Мадрид мора да признаеме дека сосема заслужено стигна до овој дел од натпреварувањето, но во никој случај не смее да се потцени тимот на Баерн Минхен.

За овој натпревар едно е јасно и тоа е дека ќе имаме натпревар полн со возбуда и „притисок“.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 9.50, а нашиот избор е:

  • Винисиус да има најмалку 2 удари во рамките на голот
  • Х во прво полувреме
  • ГГ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*