Super Boost за натпреварот ПСЖ – Дортмунд

Денес од 21:00 е закажан реванш натпреварот од Лигата на шампионите каде што ќе се сретнат екипите на ПСЖ и Борусија Дортмунд.

Во овој дуел, екипата на Борусија Дортмунд влегува како аутсајдер, но носи предност од првиот натпревар бидејќи заврши со минимален резултат од 1-0 во корист на Милионерите.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави Super Boost промоција поточно супер зголемен коефициент за типот:

  • Мбапе да постигне гол

Коефициентот пред промоцијата беше 1.50, а во моментов промотивно се плаќа со вредност 2.00.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*