Специјал тикет за натпреварот ПСЖ – Дортмунд

Денес се игра првиот натпревар од реванш циклусот во најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Од 21:00 во Париз ќе се сретнат екипите на ПСЖ и Дортмунд. Домаќините на овој натпревар влегуваат со негатива од еден гол, но тоа не значи дека немаат капацитет за да го надоместат тоа. Сепак мора да кажеме дека Дортмунд не е тим кој може да го потцениме и веруваме дека нема лесно да се предадат, па предвидуваме интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 7.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*