Специјал тикет за натпреварот Лил – Лион

Денес колото во француската Лига 1 се затвора со натпреварот помеѓу Лил и Лион.

Лил се наоѓа на 4-та позиција со реални шанси да стигне до директен пласман во Лигата на шампиони што би било голем успех. Лион од друга страна имаше очаен почеток, но во последно играат солидно и стигнаа до позиција да се борат за излез во конференциската лига.

Ние овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а решивме и да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Х во првите 10 минути од натпреварот
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*