Натпревар со драстичен пад на коефициентот (06.05.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Лига 2 – плеј оф кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Кроули и Милтон. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека Милтон во истиот временски период оствари две победи, две реми и еден пораз.

Кроули – Милтон – 1 @ 2.30 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Кроули беше 2.88, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.30 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*