Зголемени квоти за натпреварот Жирона – Барселона

Денес од 18:30 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Жирона и Барселона.

Жирона во еден дел од првенството беа на првата позиција, но за жал не го издржаа притисокот и го препуштија лидерското место на Реал Мадрид. Барселона оваа година нема шанси за титула во Ла Лига и ќе мора да се задоволат само со навремен пласман во Лигата на шампиони.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 12
  • Левандовски прв да постигне погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*