Специјал тикет за натпреварот Торино – Болоња

Денес започнува новата рунда во италијанската Серија А каде во премиерниот натпревар ќе се сретнат екипите на Торино и Болоња.

Торино на последните пет натпревари запиша една победа, два порази и две реми, додека Болоња во истиот временски период запиша две победи и три реми.

Овде очекуваме интересен натпревар, а ние решивме да ви претставиме и специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 8.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*