Специјал тикет за натпреварот Дортмунд – ПСЖ

Денес ќе имаме можност да го погледнеме вториот ½ финален дуел од најелитното фудбалско натпреварување во Европа.

Во Дортмунд ќе се сретнат екипите на Борусија Дортмунд и ПСЖ. Според квотите овде немаме фаворит, па искрено и влогот е огромен и очекуваме интересен и неизвесен натпревар.

Ние за вас ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, a нашиот избор е:

  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • ГГ
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*