Зголемени квоти за натпреварот Дортмунд – ПСЖ

Денес се игра вториот ½ финален натпревар од првиот дел на најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

На Сигнал Идуна Парк, екипата на Борусија Дортмунд ќе го дочека тимот на ПСЖ.

На овој дуел очекуваме максимална неизвесност и голема борба, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Филкруг да постигне гол со глава коефициент 12 зголемен на 13
  • Мбапе да постигне прв погодок коефициент 4.33 зголемен на 4.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*