Промашивте еден натпревар? 22Bet ви го враќа влогот!

Една од подобрите онлајн обложувалници, 22Bet неодамна ни ја претстави понудата за сите љубители на комбо тикетите.

Станува збор за враќање на влогот доколку имате еден промашен натпревар.

Се што треба да направите е да изиграте тикет со најмалку 7 натпревари и минимална квота од 1.7 по натпревар.

Доколку немате сметка во 22Bet, тоа може да го направите ТУКА.

Услови и правила за користење

  • Квалификувани се тикетите со најмалку 7 натпревари
  • Минималната квалификувана квота по натпревар е 1.70
  • Максималниот повраток е 100 евра по тикет
  • Повратокот на средства се враќа во форма на бесплатни средства за обложување
  • Бесплатните средства може да ги изиграте во наредните седум дена откако ќе се активираат
  • Понудата може да се користи повеќе пати
  • Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*