Super Boоst во Bet365 за натпреварот Баерн Минхен – Реал Мадрид

Обложувалницата на Bet365, важи за една од најдобрите обложувалници, а тоа го докажуваат многу пати досега.

Вечер е закажан првиот ½ финален натпревар помеѓу Баерн Минхен и Реал Мадрид кој ќе се изигра на Алијанц Арена.

По тој повод, обложувалницата на Bet365, нуди супер бонус зголемена квота за еден тип.

Станува збор за:

  • Двата тима да постигнат гол

Коефициентот во регуларната постапка е 1.57, но вие како нивни корисник добивате зголемена квота во вредност од 2.00 што воопшто не е малку.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*