Специјал тикет за натпреварот Баерн Минхен – Реал Мадрид

Првиот ½ финален натпревар ќе се игра вечерва во Минхен на Алијанц арена каде што ќе се сретнат екипите на Баерн Минхен и Реал Мадрид.

За овие две екипи може да кажеме дека сосема заслужено се најдоа во овој дел од Лигата на шампиони и веруваме дека ќе гледаме борба за големото финале.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • Винисиус да постигне погодок или да асистира

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*