Зголемени квоти за натпреварот Барселона – Валенсија

Денес од 21:00 се игра последниот натпревар од оваа рунда во шпанската Ла Лига каде што ќе се сретнат екипите на Барселона и Валенсија.

Барселона досега имаат освоено 70 бода преку 21 победа, 7 реми и 4 порази, додека Валенсија е на 8-то место со 47 бода и учинок од 13 победи, 8 реми и 11 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент 9.00 зголемен на 9.50
  • Левандовски прв да постигне погодок коефициент 4.33 зголемен на 4.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*