Зголемени квоти за натпреварот Атлетико Мадрид – Атлетик Билбао

Денес во последниот термин за Ла Лига ќе се сретнат екипите на Атлетико Мадрид и Атлетик Билбао.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, две реми и еден пораз.

Атлетико Мадрид е на 4-то место, додека веднаш под нив е Атлетик Билбао, па борбата за пласман во ЛШ е огромна и овде очекуваме интересен и возбудлив дуел.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Гризман прв да постигне погодок коефициент 6 зголемен на 6.50
  • Атлетико Мадрид да победи во двете полувремиња коефициент 6 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*