Зголемени квоти за натпреварот Реал Сосиедад – Реал Мадрид

Денес колото во шпанската Ла Лига се отвора со натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Реал Мадрид.

Домаќините се на 6-та позиција со вкупно 51 бод и учинок од 13 победи, 12 реми и 7 порази, додека гостите се на 1-то место со 81 бод кои ги имаат освоено преку 25 победи, 6 реми и 1 пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Белингам да постигне прв погодок коефициент 8 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*