Специјал тикет за натпреварот Лацио – Јувентус

Во рамките од реванш натпреварот на италијанскиот Куп се сретнуваат екипите на Лацио и Јувентус.

Првиот натпревар беше во корист на Јувентус и тие сега влегуваат со предност од два погодоци, но тоа не значи дека Лацио ќе се откажат и дека лесно ќе се предадат.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па затоа и решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • Рабио да има најмалку еден удар во рамките на голот
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*