Зголемени квоти за натпреварот Милан – Интер

Денес од 20:45 во Милано ќе се сретнат градските ривали Милан и Интер во рамките на италијанската Серија А.

Милан е на втората позиција и досега имаат освоено 69 бода и како што стојат работите најверојатно тие ќе завршат тука, додека Интер создаде одлична предност на лидерската позиција и со секое ново коло е поблиску до титулата.

Овде мотивот е огромен на двете страни, па веруваме дека ќе гледаме интересен и возбудлив дуел.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Милан да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 4.50 зголемен на 4.70
  • Маркус Турам да постигне прв погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*