Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Понеделник е ден каде што ги издвојуваме најинтересните тикети од изминатиот викенд и ви ги претставуваме во оваа категорија. Ова е новото издание на малери и махери на колото.

Малер 1

Овде го имаме „кралот“ на малерите. Од 15 изиграни натпревари го промаши само дуелот помеѓу Ковентри и Манчестер Јунајтед. „Болката“ немаше да биде толку голема ако Манчестер Јунајтед немаше водство од 3-0 до 72-та минута од натпреварот и за жал заврши реми во регуларниот дел. Жално мајсторе!

Малер 2

Уште еден голем малер. Овој играч уплати тикет за 20 денари и чекаше неверојатни 1800 евра, но за жал не успеа да го погоди дуелот помеѓу Емполи и Наполи.

Махер 1

Браво мајсторе. Два големи дерби натпревари погодени со знакот ГГ1&ГГ2. Коефициентите се повеќе од одлично, но можеби требало да се појача на уплатата. За убаво да се трошат!

Махер 2

Овде имаме тикет изигран во Bet365. За уплата од 1 евро, овој играч на европските натпревари си доби скоро 100 евра. Да ти се множат!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*