Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Барселона

Денес од 21:00 ќе имаме можност да гледаме дерби на викендот, поточно Ел Класико каде што ќе се сретнат екипите на Реал Мадрид и Барселона.

Реал Мадрид е на лидерската позиција и има одлична предност во однос на Барселона кој се на второто место со 8 бода помалку.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а поради тоа решивме да ви претставиме и специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*