Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 19:00 се сретнуваат екипите на Тулуз и Марсеј. Домаќините досега имаат освоено 36 бода, додека гостите се за нијанса подобри и имаат 39 бода од 28 изиграни натпревари.

Тулуз – Марсеј – 1 @ 2.90 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Тулуз беше 3.50, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 2.90 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*