Зголемени квоти за натпреварот Валенсија – Бетис

Денес од 18:30 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Валенсија и Бетис.

Валенсија игра многу подобро оваа сезона за разлика од лани и има реални шанси за излез во Европа, додека Бетис пред победата во последното коло врза доста лоша серија резултати.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за да типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 6 зголемен на 6.50
  • 2-1 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*