Зголемени квоти за натпреварот Аталанта – Ливерпул

Денес од 21:00 во рамките на реванш натпреварите од Лига Европа ќе се сретнат екипите на Аталанта и Ливерпул.

Во првиот дел, Аталанта запиша убедлива победа и тоа на Енфилд, па сега на овој натпревар влегува со предност од три погодоци. Ливерпул пак потфрли, но никогаш не смееме да го отпишеме овој тим, па очекуваме интересен реванш натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

Скамака да постигне гол со глава коефициент 12 зголемен на 13

Доминик Собослаи да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 10 зголемен на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*