Специјал тикет за натпреварот Вест Хем – Леверкузен

Денес од 21:00 во рамките на ¼ финалето од Лига Европа ќе се изигра реванш натпреварот помеѓу Вест Хем и Леверкузен.

Во првиот дуел, Германците создадоа предност од два погодоци, а освен тоа во претходното првенствено коло ја освоија титулата во Германија, па на овој натпревар влегуваат со фантастично расположение.

Сепак тоа не значи дека Вест Хем лесно ќе се предадат и дека нема да „притискаат“ на овој натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 2.5 погодоци

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*