Натпревар со драстичен пад на коефициентот (18.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Национал лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Халифакс и Олдам. Халифакс во последните пет натпревари запиша една победа, две реми и два порази, додека Олдам во истиот временски период оствари три реми и два порази.

Халифакс – Олдам – 1 @ 1.95 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Халифакс беше 2.60, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 1.95 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*