Специјал тикет за натпреварот Барселона – ПСЖ

Еден од ¼ финалните натпревари закажан за денес во рамките на Лигата на шампиони ќе се игра на Монжуик каде што ќе се сретнат екипите на Барселона и ПСЖ.

Во првиот натпревар бевме сведоци на еден спектакл кој веруваме дека повторно ќе биде на слично на ниво и денес. Предноста е на страна на Барселона, но во никој случај не смееме да го отпишеме ПСЖ.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*